intel10.2 "образование ради будущего"

модуль 11
Опрацьовуючи цей модуль, було демонстровано Портфоліо. Також провели оцінювання тренінгу за основним курсом Intel «Навчання для майбутнього» .
Модуль 10
Працюючи над модулем 10, ми обговорили те, як можна використовувати різні техніки постановки запитань, створили презентацію, документ, таблицю, веб-ресурс для того, щоб підтримати навчання, що будується навколо навчальних потреб учнів, створили план впровадження теми, , визначили наявність усіх складових свого Портфоліо. Переконались,що взаємодія між учнями та вчителем за допомогою запитань – е основою якісного навчання.
Модуль 9.
Також з’ясувала що саме є самоспрямування у навчанні.Все це сьогодні мені особливо подобається ще й тим, що я бачу де саме мені треба працювати над собою. Особливо сподобалася робота в парах.
Модуль 8.
Ідея формуючого оцінювання мені сподобалась, але є багато складових частин і важко в цьому розібратись. Ідея залучення учнів до оцінювання добра.
Модуль 7.
Під час даного модулю ми працювали над використанням інтернету в проектах. Про пошук інформації я знала і вмію користуватись, а значно цікавішими були можливості використання інтернету для спілкування та навчання. Учнівська презентація була важка через опис досліджень, пошук інформації. Сам процес створення презентації для мене був відомий і в котрий раз попрактикувалась. Було багато цікавої інформації.
Модуль 6.
На цьому занятті ми обговорювали небезпеки під час роботи в інтернеті, завантажували дозвільні документи, працювали з спільним документом і доопрацьовували портфоліо. Сьогодні ми обговорили на питання про безпечне та відповідальне використання Інтернету. Додавали посилання у Wiki-середовищі.
Спілкувалися через Інтернет. Здійснювали навчання в співробітництві на сервіссах Web 2.0
Все це можна використати при навчанні учнів. Працюючи над проектом, учні можуть швидше знайти інформацію,
Модуль 5
Після перегляду стало зрозуміло як можна використовувати інтернет-ресурси для того, щоб підтримувати своє викладання та навчання учнів. Також зрозуміло як можна забезпечити відповідальне використання учнями Інтернету.
Модуль 4. Мною була створена публікація про метод проектів. Ознайомилась з формуючим оцінюванням в проектному навчанні. Це було для мене цикавим.
Mодуль 3
Вивчаючи 3 модуль я ознайомилася із ключовими запитаннями, навчилася завантажувати навчальні цілі, державні стандарти, навчальні програми.,визначати основні питання роботи, планувати дослідження
Модуль 2.
Цей модуль допоміг мені проаналізувати переваги використання методу проектів у навчальному процесі, а саме ще раз довів, що проекти надають навчальним завданням практичну спрямованість і можливість розвинути в учнів навички мислення вищих рівнів та підвищують рівень мотивації учнів до навчання.
Матеріали вміщені у даному модулі допомогли мені чітко спланувати роботу над проектом.
Дана методика цілком відповідає вимогам часу.
Модуль 1
Допоміг зрозуміти перевагу методу проектів.Завдяки проектам навчатися цікаво!Учні самостійно конструюють свої знання, орієнтуються в Інтернет ресурсах, досліджують,експерементують. Я за метод проектів!
Створила папку Портфоліо для зберігання матеріалів власного проекту.
Створила персональну сторінку на вікі-сайті програми.
Створила власний блог.Це чудово!Я в інформаційному просторі!

Комментариев нет:

Отправить комментарий